Szkoła Podstawowa w Skrzydlowie

Informacje o Szkole

Adres:
Skrzydlów
ul. Główna 6a
42-270 Kłomnice

telefon:
34 328 -16 -70

e-mail:
zs_skrzydlow @ o2.pl

IOD

Inspektor Ochrony Danych
mgr inż. Zenon Kubat
kontakt:
zkido@onet.pl

RODO Klauzula

Facebook

Gmina

PROJEKT

WYBIERAM SZKOŁĘ

FUNDACJA

Kuratorium Katowice

Deklaracja zgodności strony www

Deklaracja dostępności

Deklaracja o dostępności GUS

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

BIBLIOTEKA ZDALNIE XVII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek

   Już po raz 34 obchodzimy Ogólnopolski Dzień Bibliotekarza i Bibliotek. Święto to zostało zainicjowane przez Stowarzyszenie  Bibliotekarzy  Polskich i od wielu lat rozpoczyna Tydzień Bibliotek, trwający od 8 do 15 maja. W tym roku hasło święta brzmi „Zasmakuj w bibliotece”, ale miłośnicy książek mogą obecnie korzystać głównie z bogatych zbiorów w sieci. Książki w bibliotece oczywiście tęsknią i na Was czekają. Mam nadzieję, że już niedługo weźmiecie je do swoich rąk.

  Na razie zachęcam do czytania online, bo jest w czym wybierać. Odsyłam do stron, które polecałam we wcześniejszych wpisach oraz do nowych: http://www.chmuraczytania.pl/ 

  Chmura Czytania daje książki, które sami chcemy czytać. Książki autorów mówiących rzeczy ważne – warte poznania, przypomnienia, czy wręcz odkrycia na nowo.

http://cyfroteka.pl/ebooki/ - znajdziesz tu naprawdę duży wybór darmowych ebooków do czytania online oraz audiobooków. http://audio-bajki.pl/ - ogromny wybór bajek z całego świata, zarówno klasycznych jak i nowoczesnych czytanych przez znanych aktorów oraz lektorów.

  Nie zaniedbujcie czytania dla przyjemności. W tych trudnych czasach macie szansę dotrzeć do wspaniałych książek, na dodatek za darmo, więc korzystajcie, zanim skończą się te promocje.

  Z okazji Tygodnia Bibliotek życzę wszystkim moim czytelnikom wspaniałych przeżyć i dużo radości podczas lektury. A w prezencie dodaję w załącznikach cytaty sławnych ludzi na temat książek oraz literackie bingo dla całej rodziny.

 

Pamiętajcie! Zasoby internetowe kryją naprawdę wiele wspaniałych dzieł. Zachęcam także do samodzielnych poszukiwań. Pamiętajcie jednak o zachowaniu bezpieczeństwa w sieci.

Zapraszam do kontaktu. bibliotekarz.112.a@gmail.com


Cytaty o książkach

Bingo literackie

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Wygenerowano w sekund: 0.08
2,013,360 unikalnych wizyt