SKRZYDLÓW NA IV BIEGU RODZINNYM CZĘSTOCHOWIE
Dodane przez AdminP dnia Września 17 2017 00:00:00

17 września w niedzielne przedpołudnie grupa 39 uczniów ze Skrzydlowa stanęła na starcie IV Biegu Rodzinnego organizowanego przez Stowarzyszenie Klub Ludzi Aktywnych "ZABIEGANI" Częstochowa przy współudziale Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Częstochowie.

Rywalizacja przebiegała w 7 kategoriach od przedszkola do gimnazjum na różnych dystansach od 60 metrów do 3 km. Także w kategorii Nordic Walking mieliśmy swoich reprezentantów w osobie p. Magdaleny Szymczak i p. Weroniki Deryng.

Pomimo niesprzyjającej pogody organizatorzy zadbali o dobrą zabawę. Były pamiątkowe medale dla uczestników, puchary dla zwycięzców, słodki poczęstunek. Można było fantazyjnie pomalować sobie twarz i zrobić pamiątkową fotografię. Mieliśmy również satysfakcję sportową: Maciej Siemiński w kategorii Skrzat zajął I miejsce, a Alan Magdziarz w kategorii  „8 - ek” – miejsce III, Oliwia Radło wyścig „12 – ek” ukończyła na IV miejscu. Gratulujemy!