Turniej strzelecki w Poczesnej
Dodane przez AdminP dnia Maja 11 2015 00:00:00

W piątek 8 maja 2015 r. uczeń klasy III gimnazjum Piotr Łągiewka zajął I miejsce w turnieju strzeleckim, który odbył się w ramach Turnieju Przyrodniczo - Łowieckiego zorganizowanego przez Okręgową Radę Łowiecką oraz Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Częstochowie. Tegoroczny finał na szczeblu powiatowym odbył się w Gimnazjum im. K. K. Baczyńskiego w Poczesnej. Nagrodą dla zwycięzcy był rower. Piotrek wcześniej wygrał gminne eliminacje wspomnianego turnieju i startował w zawodach jako jedyny reprezentant Gminy Kłomnice.