Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

SPORTOWCY NA START

Choć rok szkolny dopiero się rozpoczął uczniowie naszej szkoły wzięli udział w kilku turniejach sportowych uzyskując wartościowe wyniki.

Angelika Grabczak z klasy I gimnazjum zajęła III miejsce w Indywidualnych Powiatowych Biegach Przełajowych, które odbyły się w Konopiskach.

Już po raz drugi nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiego turnieju piłkarskiego „Orlik” zarówna w kategorii dziewcząt jak i chłopców. Największy sukces odnieśli chłopcy z rocznika 2002- 2003, którzy zajęli I miejsce i awansowali do rozgrywek rejonowych a Mateusz Magdziarz z klasy IV został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju.

II miejsce w tej samej kategorii wiekowej zajęły dziewczęta a zawodniczką turnieju została również uczennica naszej szkoły Klaudia Bednarczyk.

W starszej kategorii wiekowej dziewczęta zajęły III a chłopcy IV miejsce.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów sportowych.